Sleva! Taštičková matrace „HERMES” 21cm

Taštičková matrace „HERMES” 21cm

Nový produkt

Doprava ZDARMA !


Materiál: Profil. MEMORY, PUR-pěna,taštičkové jadro

Výška matrace: 22 cm

Tuhost: H3 - středně tuhá a H4 - tuhá

Nosnost: do 130kg na 1 lůžko

Potahová látka: bavlna, elastan, PES + Aloe Vera

Potah: snímatelný, opatřen zipem

Možnost praní: Ano, do 40°C

! Pro naše milé zákazníky dárek ke každé taštičkové matraci polštářek !

Více informací

Skladem do 10 pracovních dnů

3 919 Kč s DPH

Více informací

Taštičková matrace Hermes s masažní pěnou Visco

Charakteristika produktu:

 ◾7 zón termoelastické Visco pěny Lazy Foam® vyrobeno technologii profiledFOAM zaručuje dokonalé přizpůsobení tvaru Vašeho těla,

◾ vrstva z polyuretanové pěny T30/38

◾ Matrace má tvrdost 7 zón pro optimální polohy a flexibilitu bodu spánku.

◾ Taštičkové pružiny, každá samostatné potažená vysoce elastickým materiálem, celkem více než 289 pružin / m2 vytvořené technologii extendedHard,

◾ Vrstva filcu odděluje podíl pěny a pružinové jádro pro zvýšení pevnosti matrace,

◾Visco pěna Lazy Foam® je pěna, která reaguje na tlak a teplotu. Dokonale kopíruje tvar těla a má antidekubitní vlastnosti,

◾ Matrace je oboustranná, ale každá je jiná. Jedná strana je z termoelastické pěny a má masážní efekt, zatímco druhá je hladká 
  
H3+H4

Nabízíme vám matraci určenou pro náročné klienty. Výrobek tohoto druhu je vytvořen z vysoce kvalitní hypoalergenní pevné tkaniny a všitým zipem ve tvaru písmene С. Všechny materiály použité pro výrobu jsou šetrné k životnímu prostředí a splňují přísné standardy kvality. K její četným výhodám můžeme s jistotou přidat kvalitu a komfort.


Pro výrobu matrace jsme použili nejmodernější technologie - matrace řady profiledFOAM jsou charakterizované výjimečným pohodlí, trvanlivosti a také potřebným větráním. Pro jejich výrobu používáme jen ty nejkvalitnější suroviny, spojené ve vhodných podmínkách bezpečným vodivým lepidlem. Optimální přizpůsobení polyuretanových pěn je tajemstvím dobrého matrace, a v souladu s nejnovějšími standardy spánku jsou doporučené lékaři a odborníky.


Představovaný výrobek je jednou z nejmodernějších matraci dostupných na trhu. A to proto, že v tomto modelu použily jsme kombinaci nejnovější generace pěny MEMORY Visco s moderní a stále více a více vyvíjející metodou zpracování pěny - s technologií profilování. Tímto způsobem byla vytvořená matrace s termoplastickým masážním profilováním: MEMORY Visco profiledFOAM z systémem 7 zón. Pěna Visko mohou být upraveny tak, aby odpovídaly na teplotě a tlaku, kdy člověk je stále v optimální poloze. Pod vrstvou profilované pěny je další vrstva z polyuretanové pěny T30, proto matrace je dostatečně pohodlná a odolné ale zároveň není příliš měkká. Výhodou matraci profiledFOAM je jejich řádné větrání a speciálně tvarované zóny ovlivní komfort spánku, povzbuzují a mají vlastnosti masáže.


Jádro matrace je Taštičkový systém Technologie extendedHard. Takové matrace mají dlouhou životnost a dokonale se přizpůsobuji k hmotnosti Vašeho těla. Použiti taštičkových pružiny dělí matraci na 9 zón s různé tvrdostí. Kromě toho, není žádné spojení mezi pružinami, každá pracuje nezávisle na ostatních, čímž se eliminuje následek pohybu na povrchu velké plochy pod tlakem na malou plochu. 

Strany matrace se liší použitými technologiemi a tvrdosti. Vy se rozhodnete, zda si chcete užít večer, vlastnosti termoplastyckého masážního profilů, nebo si raději spát na standardním hladkém a zároveň tvrdší povrch matrace. Jedná se o univerzálnost tohoto výrobku. Nezávisle na použité straně, po celou dobu matrace zabezpečuje ideální polohu po čas Vašeho spánku a odpovídající obrys těla při odpočinku.


Použitá technologie napomáhá, aby případný rozdíl v hmotnosti a jakýkoliv druh otáčení, vrtění nebyl pociťován druhou osobou!

4 dalších produktů ve stejné kategorii: