Taštičková matrace „IKAR” 20cm

Nový produkt

Doprava ZDARMA !


Materiál: Taštičkové jádro,PUR-pěna T30/38, KOKOS
 Výška matrace: 20cm
 Tuhost: H3 - středně tuhá a H4 - tuhá
 Nosnost: do 130kg na 1 lůžko
 Potahová látka: bavlna, elastan, PES + Aloe Vera
 Potah: snímatelný, opatřen zipem
 Možnost praní: Ano, do 40°C
 ! Pro naše milé zákazníky dárek ke každé taštičkové matraci polštářek !

Více informací

Skladem do 10 pracovních dnů

3 859 Kč s DPH

Více informací

Taštičková matrace IKAR s potahem Aloe Vera

Charakteristika produktu:

◾ Polyuretanová pěna T30/38, obklopuje matraci z jedné strany

◾ Polyuretanová pěna T30/38 + kokosová vlákna z druhé (tvrdší) strany

◾ 7- zónové taštičkové jádro je vyrobené technologií extendedHard. Každá pružina je samostatná a zvlášť potažená pružným materiálem, celkem více než 289 pružin / m2. Speciálně navržený 9-zónový systém se nejlépe přispusobí křivkám Vašeho těla.

◾ Vrstvy z prolatexovaného kokosu mají antiseptické a antialergické vlastnosti, zvyšují komfort spánku tím, že poskytují dostatečnou ventilaci a prodlužují životnost matrace

◾ Filc, umístněný mezí taštičkovým jádrem a pěnou, zvyšuje pevnost matrace a také prodlužuje její životnost

◾ Ochranný potah matrace je opatřen zipem, což umožňuje praní potahu

◾ Matrace je oboustranná. Kromě toho obě strany se liší v tvrdosti, což přidává matraci více univerzálnosti

H3+H4

Použité taštičkové pružiny rozdělují matraci do 7zón různé tvrdosti. Tento systém je optimální vzhledem k anatomii lidského těla. Každá zóna je přizpůsobená konkrétní části těla, protože každá z nich potřebuje jinou sílu podpory po čas ležení.

Technologie extendedHard, používaná v našich matracích, ve které pro výrobu pružiny používáme dvojitě tvrzený drát s vyšším počtem závitu, zaručuje delší životnost jádra o 30% ve srovnání se standardními technologiemi.

Každá z pružin je umístěná do samostatné kapsy z napnuté tkaniny, což  znemožňuje pružinám zapadat do sebe. Mezi pružinami není žádná spojitost, každá z nich pracuje nezávisle na ostatních, čímž se eliminuje následek pohybu na povrchu velké plochy pod tlakem na malou plochu. Použitá technologie napomáhá, aby případný rozdíl v hmotnosti a jakýkoliv druh otáčení, vrtění nebyl pociťován druhou osobou. 

 

Proč si vybrat matraci s kokosovým vláknem?

Kokosové vlákno má protiplísňové a antialergické vlastnosti. Kokosová vrstva napomáhá předcházet tvoření proleženin, absorbuje vodu a pot člověka, a zároveň reguluje přirozené proudění vzduchu uvnitř matrace. Matrace s kokosovým vláknem je vhodná pro lidi náchylným k alergiím, kteří zároveň ocení možnost výběru tvrdosti matrace, která má velmi příznivý vliv na zdravý spánek.

6 dalších produktů ve stejné kategorii: