Sleva! Matrace ze studené pěny "TRIO ROYAL” 21cm 6 Tvrdosti

Matrace ze studené pěny "TRIO ROYAL” 21cm

Nový produkt

  Typ: 6 tvrdosti
  Materiál: pěny Kaltschaum, ExtraFlex, KomfortSoft
  Výška matrace: 22cm
  Tuhost:H3 - středně tuhá
  Nosnost:Do 130kg na 1 lůžko
  Potahová látka:bavlna, elastan, PES
  Potah:snímatelný, opatřen zipem
  Možnost praní:Ano, do 40°C

Více informací

Skladem do 10 pracovních dnů

4 959 Kč s DPH

Více informací

Matrace ze studené pěny TRIO ROYAL 21cm 6 Tvrdosti

Jako výrobce klademe důraz především na pohodlný a zdravý spánek.

Používáme nejnovější technologie v nabízených produktech, rádi bychom Vám představili další z našich luxusních matrací vytvořenou pro vás.

Inovativně vyrobené jádro matrace, které uživateli zajišťuje vysoké pohodlí. Absence lepidla - místo toho jsme vyvinuli jedinečný způsob profilování pěn tak, abychom zajistili stabilitu a soudržnost výrobku.

Každá vrstva jádra má odlišnou charakteristiku vyplývající z parametrů používaných pěn. Všechny pěny jsou vysoce kvalitní a vysoce husté, mají však odlišnou tvrdost a technologii (vysoce elastická polyuretanová pěna, Kaltshaum pěna nebo pěna Comfort Soft).

Matrace je profilována z obou stran, což poskytuje mnohem vyšší úroveň pohodlí než tradiční pěnové a pružinové matrace.Konstruované zpracování pozitivně ovlivnilo ventilaci produktu. Výsledkem je dokonalá cirkulace vzduchu během spánku přes příslušné vzduchové kanály a systém 7 zón je ideální pro anatomii lidského těla.

Všechny vlastnosti, které jsme zmínili a atraktivní cena, činí z této matrace vynikající alternativu k tradičním pružinovým a pěnovým matracím.

Systém AirLift 7 - pohodlí a vynikající cirkulace vzduchu!

Matrace má inovativní systém AirLift 7 . Přítomnost popsané technologie výrazně ovlivňuje pohodlí a hygienu spánku. Vzduchové kanály vytvořené tvarovanou pěnou tvoří základ perfektní cirkulace vzduchu, což je důležité pro zdravý spánek. Volný proud vzduchu zabraňuje tvorbě potu a akumuluje roztoče a jiné nežádoucí alergeny. Navíc je matrace rozdělena do 7 zón, díky nimž se perfektně přizpůsobí anatomii lidského těla.

Inovace spočívá v profilování pěny způsobem, který vyvinuli naši odborníci díky speciálním strojům. Výrobky vytvořené tímto způsobem jsou vždy bezpečné, připraveny pro uspokojení našich zákazníků a splňují nejnovější standardy pro zdravý spánek.
10 dalších produktů ve stejné kategorii: