Výprodej! Taštičková matrace „KORAL” 22cm 1+1

Taštičková matrace „KORAL” 22cm 1+1

Nový produkt

Doprava ZDARMA !

  Materiál: Profilovaná pěna, KOKOS, taštičkové jádro

  Výška matrace: 22 cm

  Tuhost: H3 - středně tuhá a H4 - tuhá

  Nosnost: do 130kg na 1 lůžko

  Potahová látka: bavlna, elastan, PES+Aloe Vera

  Potah: snímatelný, opatřen zipem

  Možnost praní: Ano, do 40°C

  ! Pro naše milé zákazníky dárek ke každé taštičkové matraci, polštářek !

Více informací

Skladem do 10 pracovních dnů

7 949 Kč s DPH

Více informací

Taštičková matrace KORAL s masažní pěnou

Charakteristika produktu:


◾7 zón profilované PUR pěny T30/38 s technologií profiledFOAM zajišťuje správné uložení po celém tvaru těla

◾ další vrstva z polyuretanové pěny pod vrstvou profilované pěny pro stabilitu matrace

◾ Matrace má tvrdost 7 zón pro optimální polohu a flexibility bodu při spánku

◾ Taštičkové pružiny, každá samostatně potažená vysoce elastickým materiálem, celkem více než 289 pružin / m2 vytvořeno technologií extendedHard

◾ Filc, umístněný mezi taštičkovým jádrem a pěnou, zvyšuje pevnost matrace a také prodlužuje její životnost

◾ Vrstva z prolatexovaného květu kokosu má antiseptické a antialergické vlastnosti, zvyšují komfort spánku tím, že poskytuje dostatečnou ventilaci a odolnost

◾ Matrace je oboustranná. Kromě toho obě strany se liší v tvrdosti, což přidává matraci více univerzálnosti

H3+H4

Nabízíme Vám matraci určenou pro náročné klienty. Výrobek tohoto druhu je vytvořen z vysoce kvalitních materiálů, potah je z hypoalergenní pevné tkaniny s všitým zipem ze tří stran. Všechny materiály použité pro výrobu jsou šetrné k životnímu prostředí a splňují přísné standardy kvality. K jejím četným výhodám můžeme s jistotou přidat kvalitu a komfort.

Pro výrobu matrace jsme použili nejmodernější technologie - matrace řady profiledFOAM jsou charakterizované výjimečným pohodlím, trvanlivostí a také potřebným větráním. Pro jejich výrobu používáme jen ty nejkvalitnější suroviny, spojené ve vhodných podmínkách bezpečným vodivým lepidlem. Optimální přizpůsobení polyuretanových pěn je tajemstvím dobré matrace, a v souladu s nejnovějšími standardy spánku jsou doporučené lékaři a odborníky.

Jádrem matrace je taštičkový systém technologie extendedHard. Takové matrace mají dlouhou životnost a dokonale se přizpůsobí k hmotnosti Vašeho těla. Použití taštičkových pružin dělí matraci na 7 zón s různou tvrdostí. Kromě toho, není žádné spojení mezi pružinami, každá pracuje nezávisle na ostatních, čímž pod tlakem na malou plochu se eliminuje následek pohybu na povrchu velké plochy.

Strany matrace se liší použitými technologiemi a tvrdostí. Jen Vy rozhodnete, zda chcete večer užít vlastnosti masáže na profilované straně, nebo se raději vyspat na tvrdším povrchu z přírodních kokosových vláken. Jedná se o univerzálnost tohoto výrobku. Nezávisle na použité straně, po celou dobu matrace zabezpečuje ideální polohu po čas Vašeho spánku a odpovídající obrys těla při odpočinku.

       Kokosová vrstva                 Otdělené pružinové kapsy 

6 dalších produktů ve stejné kategorii: